ADECON obecny na targach INTERMODAL South America 2026


Pozdrowienia z São Paulo!

Targi INTERMODAL South America 2026 oficjalnie się rozpoczęły.

Trzy dni spotkań, rozmów i prawdziwego networkingu z partnerami z globalnej branży logistycznej.

ADECON po raz kolejny jest tutaj jako część Logistic United Force. Nasz zespół na miejscu reprezentują: Cezary Ewertowski i Adam Cozaś.

Jeśli również jesteś na targach Intermodal, zapraszamy do kontaktu – chętnie się spotkamy i porozmawiamy o logistyce.

Spotkajmy się przy stoisku M035 – w strefie Networks.

Udostępnij:

Powrót